עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

אישום סחר בסמים ייעוץ משפטי

אישום סחר בסמים ייעוץ משפטי

מואשמים בסחר של סמים לא חוקיים? במקרים של אישום סחר בסמים ייעוץ משפטי מקצועי תוכלו לקבל מצוות עורכי הדין של משרד עורכי דין רונן בנדל הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין לעניינים פליליים הטוב ביותר בארץ. הניסיון שלנו מתפרס על יותר מ-24 שנים וניהול אלפי תיקים פליליים בתחומים מגוונים כגון סחר של סמים, החזקה של סמים וניהול מעבדות לייצור סמים לא חוקיים.  

מה העונש המרבי לסחר בסמים

העונשים הקבועים בחוק בנוגע לסחר של סמים לא חוקיים מתייחסים לסוג הסמים שנסחרו, כמויות הסחר ותקופת ביצוע העבירה. לשיקולים המשפטיים נכנסים גם ההיסטוריה הפלילית שלכם במידה וקיימת והחלק שלכם בעבודת סחר בסמים במקרה שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מעניקים לכם ייעוץ וליווי משפטי במקרים של האשמה על סחר בסמים ומייצגים אתכם בבית המשפט בכל הדיונים בעניינכם.

האם אפשר לבטל האשמת סחר בסמים

ישנם תקדימים בהם הצליחו לבטל האשמה של סחר של סמים לא חוקיים, אך חשוב לדעת שכל מקרה הוא לגופו. בתי המשפט רואים לחומרה גידול ומכירה וסחר בסמים עו”ד במקרה זה יכול לסייע לכם בהתמודדות עם האשמות נגדכם. בנושאים של סחר בסמים עו”ד מקצועי יבנה יחד איתכם קו הגנה מוצק ואמין שיהווה את הבסיס לטענות שלכם בבית המשפט בדיונים הבאים.

מה המחיר לייצוג משפטי של עו”ד?

התמחור לייצוג משפטי בבית המשפט תלוי במספר פרמטרים כגון חומרת העבירה בה אתם מואשמים והתהליך המשפטי בו אתם נמצאים כרגע. במקרים של אישום בסחר ייעוץ משפטי של משרד עורכי דין רונן בנדל יכול לסייע לכם להתמודד טוב יותר עם הטענות נגדכם בבית המשפט. למעשה בכל אישום בסחר ייעוץ משפטי כולל גם ניסוח כתב הגנה מסודר המביא איתו את כל הטענות שלכם בנוגע להאשמה נגדכם.

אישום סחר בסמים – ייעוץ משפטי 

אם אתם מתמודדים עם אישום סחר בסמים ייעוץ משפטי של משרד עורכי דין רונן בנדל הוא הדרך הנכונה שלכם לייצוג בדיונים בבית המשפט. הצוות שלנו יעניק לכם ליווי צמוד לאורך כל התהליך המשפטי ויסייע לכם להפחית בחומרת העונש ואף לבטל את האישום במידה וזה אפשרי.