עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

זקוקים לבדיקות חדירה אבטחת מידע? 

בדיקות חדירות הן בדיקות האבטחה המתקדמות ביותר הקיימות היום והן מתבצעות באמצעות מומחים בתחום הסייבר. מטרת הבדיקות הללו היא למצוא פירצות באבטחת המידע של הארגון או החברה שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מבצעים את הבדיקות הללו עבור מאות בתי עסק חברות וארגונים מאזורים נרחבים בארץ. הבדיקות שלנו מתבצעות במקצועיות רבה באמצעותן אנחנו יכולים לספק לכם דו”ח מפורט על הכשלים באבטחת המידע והנתונים הקיימים אצלכם.

 יתרונות בבדיקת חדירה  לאבטחת מידע בחברה?

לבדיקות החדירות ישנן כמה יתרונות כאשר היתרון העיקרי הוא גילוי מוקדם של כשלים באבטחת המידע אצלכם בחברה. בדיקת חדירה אבטחת מידע יכולה לחסוך לכם משאבים כספיים רבים במקרה של תקיפת סייבר ויכולה למנוע גניבה של מידע אישי השייך ללקוחות שלכם. במצב הקיים היום של התקפות סייבר וניסיונות של האקרים להגיע למאגרי מידע ולדרוש כופר, בדיקת חדירה אבטחת מידע היא נדרשת בהחלט.

מה המחיר לבדיקת חדירה מקצועית למאגרי מידע?

התמחור לבדיקת חדירות תלוי במספר פרמטרים כגון סוג המערכת המאבטחת את המידע שלכם והאם היא נמצאת בטכנולוגיית ענן או בטכנולוגיה אחרת. בדיקת חדירה אבטחה המתבצעת על ידי משרד עורכי דין רונן בנדל היא המתקדמת ביותר והיא מביאה איתה ניסיון של יותר מ-20 בתחום תקיפות הסייבר. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר לבדיקת חדירה אבטחה, אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו.

קביעת פגישה עם עו”ד מומחה בתחום אבטחת מידע

לקביעת פגישה בנוגע לאבטחת מידע בדיקות חדירה, חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ונציג שלנו יתאם עבורכם פגישה בשעה וביום המתאימים לכם ביותר. בנושאים הנוגעים לאבטחת מידע בדיקות חדירה, אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל נחשבים לוותיקים ביותר בתחום המשפטי ואנחנו יכולים ללוות אתכם בכל התהליך עד לתוצאות הסופיות של הבדיקה.

בדיקות חדירה אבטחת מידע – עו”ד מקצועי

בדיקות חדירה אבטחת מידע עושים רק עם הטובים ביותר – צוות עורכי הדין של משרד עורכי דין רונן בנדל. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותקבלו מענה מקצועי לתכנון בדיקות חדירות מקצועית למאגרי המידע שלכם.