עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

ייעוץ משפטי בנוגע להעתקת מידע חסוי

העתקת מידע פרטי וחסוי היא ברוב המקרים פעולה פלילית עליה יש תקנות מוסדרות בחוק. אם מידע חסוי שלכם או של החברה שלכם הועתק על ידי עובד בחברה או על ידי גורמים חיצוניים, אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל יכולים לסייע לכם משפטית בתהליך תביעה בבית המשפט. הצוות שלנו מלווה מאות לקוחות בכל חודש בתחום המשפטי לאבטחת מידע והוא יכול לסייע לכם לנסח כתב תביעה ולאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים למקרה שלכם.

ניסוח כתב תביעה במקרה של גניבת מידע 

עובד מתוך הארגון או החברה שלכם גנב מידע פנימי וחסוי? יש לכם דרך להוכיח זאת? מצוין! אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל ננסח עבורכם מסמך משפטי חשוב ביותר והוא כתב התביעה שלכם כנגד העובד המואשם בגניבת מידע חסוי. הניסוח המשפטי שלנו כולל איסוף כל החומרים וכל הראיות הרלוונטיות לגניבת מידע חסוי בחברה או בארגון שלכם.

 
עורכי דין מומחים בתחום תקיפות סייבר באתרים

דרך נוספת לגנוב מידע של חברה או ארגון היא באמצעות תקיפת סייבר כנגד אתר אינטרנט. גניבת מידע ברשת האינטרנט היא עבירה פלילית לכל דבר ובמקרים הללו מומלץ לפנות לצוות המקצועי שלנו במשרד עורכי דין רונן בנדל ולקבל את הליווי המשפטי הטוב ביותר. באמצעות שירות משפטי לגניבת מידע ברשת, אתם יכולים למקסם את התביעה שלכם ואת דרישת הפיצוי לגבול המקסימלי הרלוונטי על פי המקרה שלכם ועל פי תקדימים משפטיים הדומים למקרה שלכם.

ייעוץ משפטי בנוגע לגניבת נתונים ומידע

על מנת שתוכלו לקדם את התהליך המשפטי שלכם, אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מציעים לכם לתאם פגישה עם הצוות שלנו בנושאי גניבת מידע באינטרנט ולהכין את כתב התביעה שלכם אשר יוגש לבית המשפט לעניינים פליליים. אם אתם או החברה שלכם נפגעה עקב גניבת מידע באינטרנט, יש לכם אפשרות לפעול כנגד הגורמים הפוגעים ולדרוש את הפיצוי הכספי המגיע לכם.

לסיכום

העתקת מידע חסוי של החברה או הארגון שלכם אינה צריכה לעבור בשקט. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל כאן בשביל לסייע לכם למצות את הדין מול הצד הפוגע.