עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

זקוקים לעורך דין פשעי מחשב? הותקפתם על ידי פריצת סייבר? יש לנו את הפתרון בשבילכם!

משרד עורכי דין רונן בנדל נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הותיקים ביותר בישראל בתחום פשיעת סייבר. עם ניסיון של מעל ל-20 שנים בתחום פשיעת סייבר, עוד כשהתחום היה בשלביו הראשונים, אתם יכולים לקבל את כל הסיוע המשפטי המקצועי ביותר למקרה שלכם. חשוב לדעת כי פשעי מחשב נחשבים ברובם לעבירות פליליות ועל כן אתם צריכים שיהיה לכם ליווי משפטי של עורך דין מומחה בתחום הפלילי לפשעי סייבר.  

אילו מקרים של פשעי מחשב רלוונטיים לבית המשפט?

מכיוון שפשעי המחשב הם יחסית חדשים לעומת כל הפשעים הפליליים הקיימים בחוק בישראל, לא תמיד אפשר לדעת מתי העבירה היא פלילית או לא. בכל נושא הנוגע לפשעי מחשב עורך דין פלילי מקצועי יכול לתת לכם את התשובה הרלוונטית ביותר למקרה שלכם. כאשר מתרחשים פשעי מחשב עורך דין פלילי יכול לייעץ ולייצג אתכם במקרים כגון פריצה לחשבונות בנק, פריצה לחשבונות דואר אלקטרוני, שימוש בכרטיס אשראי במרמה והתחזות עם פרטים אישיים שלכם ברשתות חברתיות ובחשבונות במערכות אינטרנטיות.

ליווי וייעוץ משפטי מקצועי לכל סוגי פשעי המחשב

התמודדות עם פגיעות סייבר אינן פשוטות מכיוון שברוב המקרים פגיעות הסייבר מקדימות את החוק הקיים בישראל בכמה צעדים. באמצעות עו”ד פשעי מחשב של משרד עורכי דין רונן בנדל, תוכלו לקבל את כל המידע המשפטי העדכני ביותר ולהבין האם קיימים תקדימים משפטיים למקרים פליליים הדומים למקרה שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל מציעים לכם ליווי וייעוץ משפטי צמוד של עו”ד פשעי מחשב שיסייע לכם בהגשת תביעה ובייצוג בבית המשפט.

ניסוח כתב תביעה והכנת בסיס טענות מוצק ואמין

על מנת שתוכלו לתבוע את הצד הפוגע או את הגורמים האחראים על האבטחה של המחשב שלכם, אנחנו במשרד עורכי דין רונן בנדל נסייע לכם בניסוח כתב התביעה. לפשעי מחשב עו”ד פלילי מנוסה ומקצועי הוא קריטי להצלחת התביעה. חשוב שתדעו שלכל מקרה של פשעי מחשב עו”ד פלילי של משרד עורכי דין רונן בנדל הוא הכתובת הקבועה שלכם.

עורך דין פשעי מחשב ממשרד עו”ד רונן בנדל

לקביעת פגישה עם עורך דין פשעי מחשב של משרד עורכי דין רונן בנדל, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר לתיאום יום ושעה המתאימים ביותר לכם.