עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

עורך דין שחרור ממעצר במרכז

עורך דין שחרור ממעצר במרכז

על עורך דין שחרור ממעצר במרכז

עורך דין שחרור ממעצר במרכז צריך להיות מומחה למשפט הפלילי ולהכיר את ההליכים השונים במסגרות אלו. בניגוד לתפיסה הציבורית לגבי הסתבכות בפלילים, כמעט כל אדם יכול למצוא את עצמו במעצר. ישנם מקרים רבים שאדם מגיע למסור עדות מרצונו בחקירה משטרתית, כאשר באופן מפתיע, במהלך מסירת העדות הוא יכול למצוא את עצמו כחשוד. מתוך אינסוף מעצרים שהמשטרה מבצעת במהלך חקירות, רק מספר מועט מתוכם, מוגש כתב אישום בפועל, כנגד מי שנעצר. חשוב לזכור שגם מי שהוגש נגדו אישום, אין הדבר מסתיים בהכרח, בהרשעה בבית המשפט. חשוב לזכור זאת, כאשר אנו נוטים ליפול לסטיגמות, לגבי כל מי שנעצר בחקירה משטרתית.

איזון זכויות הפרט מול האינטרס הציבורי

בתהליך של חקירה משטרתית למעצרים יש מטרות שונות, בין היתר לשם סיוע בחקירה וליצירת לחץ על הנחקרים, כמו גם למניעת שיבוש החקירה על ידי העצורים. מדובר על שלב רגיש, בו יש לאזן בין זכויות היסוד של העצורים, לבין צרכי החקירה והאינטרס הציבורי. שחרור ממעצר ברמת גן תלוי בחומרת החשדות כלפי העצור ובחלופות השונות, שיכול להציע עורך דין שחרור ממעצר במרכז לרשויות החקירה. חלופות למעצר יכולות להיות, מעצר בית או תנאים מגבילים, שישמרו על זכויות הפרט של הנחקר, מבלי לפגוע בחקירה המשטרתית.

ליווי משפטי פלילי

לכל עצור פלילי בישראל, יש את הזכות לפגוש עורך דין שחרור ממעצר במרכז ולקבל ליווי משפטי במהלך תקופת החקירה. במקרים רבים לאחר החקירה הראשונית, המשטרה תסכים על  שחרור ממעצר בבני ברק במידה ואין בידיה סיבה מוצדקת, מבחינה צורכי החקירה או מבחינת, המסוכנות של העצור, על מנת להמשיך להחזיק אותו במעצר כדין. תפקידו של עורך דין שחרור ממעצר בפתח תקווה  הוא לייצג את הלקוח שלו נאמנה, בכל השלבים של המעצר המשטרתי, בבית המעצר ובבית המשפט.

עורך דין שחרור ממעצר במרכז מקצועי ומנוסה

במסגרת עבודתו של עורך דין שחרור ממעצר במרכז הוא יכול, להגיב לסירוב החוקרים לביצוע שחרור ממעצר ברמת גן ולהציע, שחרור בערבות. הדבר יכול להבטיח שהלקוח, לא יחמוק מהמשך החקירה וההליכים. אם המשטרה מסרבת לאפשר שחרור ממעצר בבני ברק ומבקשת מהשופט להורות, על מעצר עד תום  ההליכים, עורך דין שחרור ממעצר בפתח תקווה יכול לטעון בפני השופט, כי אין בחומר הראיות שהוצג הצדקה משפטית לכך. אם אתם מחפשים ליווי משפטי בתחום הפלילי, עורך דין שחרור ממעצר במרכז רונן בנדל, הוא הכתובת בשבילכם. עו”ד בנדל מתמחה בתחום הפלילי ומנוסה, בעמידה על זכויות נאשמים מול הכוח של רשויות החקירה.