עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

שחרור ממעצר בגבעת שמואל

שחרור ממעצר בגבעת שמואל

איך נקבל שחרור ממעצר בגבעת שמואל

שהייה במעצר היא חוויה מאד לא נעימה, גם אם זו לא הפעם הראשונה שלך. כל אדם יכול להיקלע לסיטואציה זו, אפילו אם הוא לא אשם בעבירה, או קשור לעבירה. במידה ואכן נקלענו למצב נוראי שכזה, חשוב לדעת שיש מי שיכול לעזור לנו לצאת ממנה. 

אז איך נביא לכדיי שחרור ממעצר בגבעת שמואל או ערים שכנות?

מהו מעצר

במידה ואדם נעצר, הוא שוהה במתקן משטרתי באותה העיר, עד 24 שעות במקרה הרגיל. בתום הזמן הוא מובא להארכת מעצר, במידה והשופט הורה על כך, או משחורר בערבות עבור סכום ששופט ראה לנכון לנקוב בו ביחס להאשמות הקיימות. 

שחרור ממעצר בקרית אונו, או גבעת שמואל, מותנה בכך שהעצור ישתף פעולה עם החקירה עד הסוף.

כמו כן, ישנם מעצרים חריגים יותר, דוגמת מעצר ימים עד 48 שעות, או מעצר עד תום הליכים שהוא בין 15 עד 30 ימים, עקב קביעה שהעצור עלול להיות מסוכן לציבור.

שחרור ממעצר בקרית אונו יכול גם להיות מותנה בהגבלות מסוימות, דוגמת אי יציאה או כניסה לעיר, אי יציאה מהבית, ועוד.

איך מתבצע שחרור ממעצר בגבעת שמואל

שחרור ממעצר בראש העין ושכנותיה ניתן לתיווך על ידי עורך דין מומחה. דעו לדרוש אחד כזה, כבר מהתחלה על מנת שתשהו במעצר זמן מועט ככל האפשר. עורך דין שחרור ממעצר ידע כיצד לבחון היטב את המקרה ובהתאם לכך ידע כיצד לקיים משא ומתן על מנת להביא לכדיי שחרור ממעצר בראש העין, תחת כמה שפחות תנאים, וערבות נמוכה ככל האפשר. 

מי יכול לעזור עם שחרור ממעצר בגבעת שמואל

שחרור ממעצר באור יהודה, גבעת שמואל, ועוד, מומלץ לעשות בליווי של עורך הדין רונן בנדל. רונן בנדל הוא עורך דין בעל ותק רב שנים, שראה וטיפל בעשרות על גבי עשרות של מקרי מעצר בכל הארץ. לכן, הוא מכיר את הנפשות הפועלות בערים רבות ויכול להביא לכדיי שחרור ממעצר באור יהודה, כמו גם בכל עיר אחרת.

לסיכום

במידה ונעצרתם, באשמה כלשהי, בין אם אתם אשמים או לא, תדעו שזכותכם לדרוש את עורך הדין רונן בנדל שיסייע לכם בשחרור ממעצר, בתנאים שיהיו הוגנים ונכונים כלפיכם ביחס למקרה עבורו נעצרתם.