עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

מה חשוב להבין על שחרור ממעצר בחולון

שחרור ממעצר בחולון מתאפשר בהתאם למצב החקירה המשטרתית. השהייה בבית המעצר אינה פשוטה לאף אחד, וודאי לאדם נורמטיבי, שזהו מפגשו הראשון עם הליך המעצר. מלבד הקושי בעצם שלילת החירות של האדם, התנאים בבית המעצר והמגע עם חשודים אחרים, הנמצאים בסיטואציה דומה, הינה קשה במיוחד. לכן יש חשיבות גדולה לליווי משפטי ומיצוי האפשרויות עבור ,שחרור ממעצר בחולון תוך, בדיקת כל החלופות השונות.

סיטואציה קשה ומורכבת

חשוב להבין שחקירות משטרתיות רבות נפתחות ברעש וצלצולים ומסתיימות, בקול עונות חלושה בסופו של דבר. במקרים רבים אנשים נורמטיביים לחלוטין, שאינם קושרים לעולם הפשיעה הקלאסי, יכולים למצוא את עצמם נחקרים ונעצרים על ידי המשטרה, בנסיבות שונות ונדרשים לשם שחרור ממעצר בבת ים כמו, במקומות רבים נוספים. המעצר הראשוני של המשטרה באופן עקרוני, נועד לאפשר למשטרה לעבור, לשלב החקירה הגלוי ולנהל את החקירה, תוך לחץ על הנחקרים המצויים במעצר וממתינים, עבור שחרור ממעצר בבת ים וכדומה.

מניעת שיבוש

לפני שנתחיל לדון בסוגיה של שחרור ממעצר בראשון לציון חשוב להבחין, בין סוגי המעצר וההבדלים ביניהם. המעצר לצורכי חקירה מכונה מעצר ימים ונועד עבור, חשודים בביצוע עבירה בטרם שלב הגשת כתב אישום. מטרת מעצר ימים היא, למנוע שיבוש של הליכי החקירה, סיכון הציבור או הימלטות של החשוד, מפני החקירה והעמדה לדין. שחרור ממעצר ברחובות למי שנעצר במעצר ימים, מתאפשר הן על ידי קצין המשטרה, בהתאם לצורכי החקירה והן על ידי שופט, בעת דיוני הארכת המעצר.

עד תום ההליך

סוג נוסף של מעצר עבורו נדרש שחרור ממעצר בראשון לציון הוא, מעצר עד תום ההליכים. מעצר עד תום ההליכים נקבע על ידי שופט, לאחר בקשה של התביעה, עם השלמת החקירה וההגשה של כתב האישום. מדובר במקרים של עבירות חמורות, שישנו חשש כי שחרור ממעצר ברחובות של החשוד, יכול להביא לשיבוש המשפט, להפעלת סיכון על העדים או חשש להטרדתם, כמו גם לסיכון של הציבור הרחב, בגלל מסוכנותו של הנאשם.

ליווי משפטי עבור שחרור ממעצר בחולון

במידה ובן משפחתכם נעצר במסגרת חקירה משטרתית ואתם זקוקים לייעוץ משפטי, לגבי שחרור ממעצר בחולון או כל מקום אחר, עורך דין רונן בנדל, הוא מי שתרצו לצדכם. עורך דין רונן בנדל מתמחה במשפט הפלילי ובעל ניסיון, בתיקים מורכבים ומסובכים. הוא מתמחה בליטיגציה משפטית בכל הערכאות הרלוונטיות וילחם על חפותכם, מול רשויות החקירה ומערכת המשפט.