עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

איך מתבצע שחרור ממעצר ברעננה

כניסה למעצר היא חלק מהחוק במדינה, במידה ונדרשת חקירה, או אם פעולה זו מוצרכת בהתאם לעבירה כלשהי. למרות הסטיגמות, כל אדם עלול להיכנס למעצר, עקב סיבות כלשהן, ולכן חשוב להכיר את הנפשות הפועלות שיכולות למנוע מצב זה או לפחות לסייע לנו לצאת ממנו.

אז מהו מעצר וכיצד ניתן להשיג שחרור ממעצר ברעננה, או כל עיר מרכז אחרת?

מהו מעצר

מעצר משמעו שהייה במתקן משטרתי, לרוב לשם חקירה או בעקבות עבירה אלימה או פלילית כלשהי. כניסה למעצר היא הוראה מטעם שופט במדינה, כמו גם השחרור ותנאיו. 

המעצר הנפוץ הוא מעצר ימים של 24 שעות, ובמקרים חריגים, 48 שעות. בסוף המעצר השופט מורה אם יש להאריך אותו. ניתן לקבוע מעצר עד תום הליכים וזאת במידה והעצור נחשב למסוכן לציבור. מעצר מסוג זה הוא עד 15 ימים ובמקרים חריגים 30. 

שחרור ממעצר בהרצליה מתבצע עקב מתן ערבות בסכום בו נקב השופט. שחרור ממעצר בהרצליה מותנה בכך שהעצור ישתף פעולה בהמשך החקירה עם הרשויות.

איך ניתן להשתחרר ממעצר ברעננה

על מנת להגיע לכדיי שחרור ממעצר בתל אביב-יפו, הרצליה או רעננה, יש לשכור את שירותיו של עורך דין שחרור ממעצר שיידע כיצד לקרוא נכון את התיק ואת החשדות. בהתאם לכך, יוכל לנהל משא ומתן בשם העצור לשם שחרור ממעצר בתל אביב-יפו, על סמך העובדה שהעבירות או הקשר שלו לעבירה הוא מועט והוא אינו מהווה סכנה לציבור. 

מי יכול לסייע בשחרור ממעצר ברעננה

רונן בנדל הוא עורך דין ותיק בתחום שחרור ממעצרים ויכול לסייע לכל עצור בהתאם לתיק בפועל. שחרור ממעצר בגבעתיים אינו שונה מאד משחרור ממעצר בכל עיר מרכזית אחרת, אך הנפשות הפועלות הן בהחלט שונות. עורך דין מומחה, כמו רונן בנדל, מכיר את הנפשות הללו ולכן יודע כיצד להתנהל בהתאם בכל עיר.

על כן שחרור ממעצר בגבעתיים הוא אפשרי באותה מידה כמו בעיר קרובה אחרת.

לסיכום

שהייה במעצר היא סיטואציה מאד לא נעימה ולא מתבקשת, אפילו אם העצור לא באמת אשם במשהו. על מנת לפתור את המצב ביעילות ובמהירות, מומלץ לפנות לעורך דין רונן בנדל על מנת שיביא לכדיי שחרור מהיר עם כמה שפחות הגבלות ותנאים.