לייעוץ התקשרו 077-4447503

  ביטול הרשעה

  הרשעה בבית המשפט היא עניין משמעותי מאד שעלול לשאת השלכות קשות על המשך החיים של המורשע. מדובר במצב שבו בית המשפט השתכנע מעל לכל ספק שאכן מדובר באדם שאשם בעבירות המיוחסות לו וקובע שיש להרשיע אותו על פי הדין של אותה העבירה שביצע. יחד עם זאת – לא תמיד מדובר בסוף פסוק ולעורך הדין שלו יש לא מעט מה לעשות על מנת להקל על העונש שנפסק לו או להגיש ערעור על פסק הדין. כאשר הנאשם ישכור שירותים של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום עוד בתחילת ההליכים, הוא יידע מראש מה אפשר יהיה לעשות במקרה של הרשעה.

  עם עזרתו של עורך דין, הסיפור אינו מסתיים בעת קבלת ההרשעה. עורך הדין ירצה לבחון לעומק את פסק הדין ואת השיקולים אשר בגינם השופטים קיבלו את ההחלטה שלהם ובקריאה מדוקדקת, יבחן אופציות בעזרתן יהיה אפשר בכל זאת לערער על ההחלטה שלהם. הוא יבדוק איך אפשר להקל על העונש הצפוי ללקוח שלו וייקח לתשומת ליבו סוגים שונים של ערעורים – עורך הדין יוכל לערער על עצם ההרשעה או לערער על פסק הדין שייפסק ללקוח שלו. הוא זה שיידע בדיוק איך להתנהל בכל אחד מהמקרים וכמובן יפעל למען הלקוח שלו בצורה מסורה וללא משוא פנים.

  אין הרבה נושאים משפטיים שיש בהם המלצה לייצוג עצמי ובעצם אפשר לומר שאין זה מומלץ כלל וכלל, ללא קשר לנושא העבירה. עורך דין שמכיר את התחום ויש לו ניסיון בייצוג לקוחות במקרים או תיקים דומים, יידע איך לייצג כל לקוח שמגיע אליו ומה יהיה הכי נכון וכדאי לעשות גם בנושא של הרשעה. ככל שהניסיון שלו יהיה עשיר ומשמעותי יותר כך הוא יהיה עם רעיונות טובים שיכולים להתאים בכל מקרה ומקרה ולכן עבורו ההרשעה היא לא סוף הליווי והייצוג אלא פנייה במסלול שצריך לחשב מחדש ולבחון לעומק איך להתמודד איתה. בזכות עורך הדין, המורשע יוכל בכל זאת למצוא את עצמו במצב טוב יותר או עם הקלה משמעותית בעונש שנגזר לו.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן