לייעוץ התקשרו 077-4447503

  דיני אינטרנט עו”ד פלילי

  מהו עולם הסייבר ואיך הוא קשור לאותם דיני אינטרנט ולעורכי דין? אנחנו מכירים את עולם הסייבר כעולם המחשוב והטכנולוגיה ואילו את עולם המשפט כעולם שקשור לפסיקות משפטיות ותביעות פליליות, אך מתברר כי יש קשר בין שניהם. גם בתחום הסייבר ישנו צורך בעורכי דין עם ידע בתחום על מנת לטפל בתביעות המוגשות בתחום לא פעם.

  דיני אינטרנט עו״ד פלילי – גניבת מידע

  התקשורת כיום מבוססת כולה על רשת האינטנרט. הן כשמדובר על אחסון חומר קיים והן כשמדובר על העברת מידע. למצב זה ישנם יתרונות רבים. היכולת להעביר מידע גדול בזמן קצר נותן את האפשרות לקדם תהליכים במהירות, היכולת לאחסן כמויות גדולות של חומר בצורה בטוחה וזמינה מייעלת תהליכי עבודה ללא היכר, אך למרבה הצער ישנם גם פנים אפלות להתקדמות הטכנולוגית. גניבת מידע באינטרנט הינה אחת הרעות החולות של הרשת. ניקח כדוגמה את הדואר האלקטרוני. הדואר האלקטרוני מחליף כיום את הדואר הרגיל בצורה משמעותית מאוד. אין סוף תעבורת מידע מועברת בו והרבה מהמידע הינו אישי. האקרים שפורצים לדואר האלקטרוני עלולים לגנוב מתוכו מידע אישי וחשוב ולהשתמש בו למטרות כופר או שאר נזקים. מתקפות הכוללות גניבת מידע באינטרנט הינן עברות פליליות חמורות שקבועים להן עונשים בחוק.

  דיני אינטרנט עו״ד פלילי – ייעוץ משפטי

  גניבת מידע חסוי ברשת מצריכה פנייה לעורך דין לאחר מציאת האשם על מנת לקבל ייעוץ משפטי לגניבת מידע. ייעוץ משפטי לגניבת מידע כולל כיצד לנהל הן את ההליך הפלילי כנגד הפורץ, ולא פחות מכך את הליך התביעה האזרחית ביחס לנזקים שנגמרו בשל הפריצה גניבת המידע החסוי. עורך-דין פלילי תותח יוכל לתת חוות דעת וכמובן לייצג הן בהיבט הפלילי והן בהיבט האזרחי.

  דיני אינטרנט –  עו”ד מנוסה

  כאמור, על מנת למצוא עורך דין דיני אינטרנט לתחום הפריצה לאינטרנט, יש להבין מה בדיוק העבירה שנעשתה ומה הנזק שהיא יצרה. מכיוון שמדובר במרחב הווירטואלי, הבנת הנזק הינה מורכבת יותר, ובנוסף מדובר בתחום די חדש שהבנת נזקיו נלמדת כל העת תוך כדי תנועה, ובשל כך גם החקיקה בנושא הינה דינמית ומתחדשת כל העת.

  מחפשים עורך דין שבקיא בדיני אינטרנט? צריכים איש מקצוע משפטי בתחום פריצה למיילים, גניבת מידע ברשת? משרד עורכי דין פלילי רונן בנדל, עורך דין פלילי מומחה לפשיעת סייבר, איתכם לכל אורך הדרך

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן