לייעוץ התקשרו 077-4447503

  חקירה תחת אזהרה

  חקירה תחת אזהרה אצל עו"ד רונן בנדל

  כשאדם מזומן לחקירה במשטרה תחת אזהרה, מן הסתם מדובר בסיטואציה שכדאי מאוד להיערך לקראתה. המהות של חקירה תחת אזהרה היא שהאדם מוזהר כי הוא עלול להיות חשוד בביצוע עבירה, וכמובן ייתכן שהחשדות יהפכו לכתב אישום כנגדו. גם מי שכבר נחקר בעבר במשטרה ועוד יותר מכך מי שזוהי לו הפעם הראשונה עלולים להכשיל את עצמם אם יגיעו לא מוכנים, ולהגדיל את הסיכוי להגשת כתב אישום (כולל במקרים שבהם הם חפים מפשע). עו"ד רונן בנדל מסייע למי שקיבלו זימון לחקירה באמצעות ייעוץ מקצועי על בסיס ניסיון רב והכוונה מדויקת.

  טיפים שימושיים לקראת חקירה תחת אזהרה

  • להגיע – אין טעם לנסות להתחמק מהחקירה, מפני שבמקרה כזה המשטרה תוציא צו התייצבות ואולי אף תעצור אתכם. אפשר לבקש דחייה במועד החקירה, אם כי המשטרה כמובן לא מחויבת לקבל את הבקשה.
  • לזכור שכל דבר שתאמרו עלול לשמש כנגדכם – כולל אמירות מחוץ לחדר החקירות, למשל בשיחת מסדרון שנראית לכם סתמית אבל היא חלק מתרגיל של החוקרים.
  • לא להאמין לחוקרים – החוק מתיר לחוקרי משטרה לשקר לנחקרים על-מנת להגיע לאמת, ולכן אין שום סיבה לבטוח באופן עיוור במה שהם אומרים.
  • לא להתבייש לשאול – כפי שהחוקרים ישאלו אתכם שאלות רבות, גם אתם יכולים לשאול שאלות משלכם, בעיקר על-מנת להבין מהם החשדות נגדכם.
  • לוודא שהשאלה ברורה – כל שאלה שמוצגת לכם חייבת להיות ברורה מבחינתכם לחלוטין. כדאי לחזור על שאלות שהניסוח שלהן עלול להטעות, כדי לא לענות על מה שבעצם לא נשאלתם ובוודאי שלא ליפול בפח.
  • להתייעץ עם עורך דין – ייעוץ לקראת החקירה במשטרה, בהתאמה אישית לנסיבות המקרה שלכם, יעזור לכם להגיע מוכנים באמת.

  ייעוץ מותאם אישית לכל אדם

  באופן טבעי חקירה תחת אזהרה של אדם החשוד בעבירת נשק שונה מחקירה של אדם החשוד בעבירת הפרת אמונים, ויש גם הבדלים בהתאם לרמת החשדות כלפי האדם, להיקף הראיות שבידי החוקרים ועוד. בהתאם נדרש ייעוץ מותאם ספציפית לכל אדם, וזוהי המומחיות של עורך הדין רונן בנדל. כעו"ד פלילי ותיק – הוא הקים את משרד עורכי הדין הנושא את שמו כבר ב-1997 – יודע עו"ד בנדל לספק את העצות החיוניות ביותר והמועילות ביותר לכל מי שזומן לחקירה, כך שלא ייגרם נזק מיותר.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן