לייעוץ התקשרו 077-4447503

  עבירות אלימות

  עבירות אלימות נחשבות לעבירות חמורות מאד בשל הפעלת הכוח, שבמקרים רבים עלולה להיות לא מידתית ולגרום לנזק משמעותי וארוך טווח. באופן טבעי, אלימות גורמת נזק גופני ובמקרים קשים יותר, ההשפעה יכולה להיות של פגיעה בריאותית שתצריך התערבות רפואית, כירורגית או אפילו כזאת שתביא איתה גם תקופה של שיקום. בשל כך, ישנם סוגים שונים של מושגים משפטיים מקצועיים שקשורים בעבירות אלימות. אדם שנופל קורבן למקרה אלימות, כמו גם מי שנחשד בביצוע עבירה שכזאת, צריכים להיות מיוצגים על ידי עורך דין בעל ידע וניסיון עשירים בתחום שיעזור להם להבין את משמעות האירוע ויציע את הדרך הטובה והמתאימה ביותר להתנהל.

  חשוב מאד להבין מדוע נלחמים בתופעת האלימות ומדוע יש לא מעט קמפיינים של גופים שונים שקוראים לאזרחים להיות סבלניים ואכפתיים האחד כלפי השני. מעגל אלימות שנוצר הופך להיות קשה מאד, עד כדי בלתי אפשרי כמעט לעצירה. לא אחת מתוודעים למקרים שונים של אלימות שהביאו לכדי פציעה קשה או אפילו מוות. דקויות כמו תקיפה בנסיבות מחמירות או חבלה של ממש, נועדו כדי לתת שם לתופעות אלימות ספציפיות שלאחר שהוגדרו – קל יותר להתמודד איתן אל מול הגדרות החוק בעניינן. כאשר יהיה בתמונה עורך דין מקצועי ומנוסה, הוא יידע איך לנהוג בכל מקרה של אלימות המובא בפני החוק.

  החלק המשפטי שכוללת התמודדות עם עבירות אלימות הוא רק חלק אחד מהניסיונות להפוך את החברה לטובה, סבלנית ונעימה יותר עבור כל אחד. המטרה הראשית היא הפיכת המרחב הציבורי לבטוח עבור כל אדם, ללא קשר למיקום הגאוגרפי שבו הוא מתנהל, לגיל שלו, למצבו המשפחתי או האישי וכמובן לנתונים אחרים כמו צבע העור, הדת או המגדר. בעזרת תפיסת האשמים והעמדתם לדין, שואפת המערכת ליצור גורם הרתעה שיגרום בתורו לאנשים לחשוב פעמיים לפני שינהגו באלימות, ללא קשר לנסיבות המקרה. כך אפשר יהיה להשיב לרחובות את תחושת הביטחון ולהוריד את מקרי האלימות בחברה.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן