עו"ד פלילי

We're fighting for you

אנו נלחמים עבורך!​

עורך דין אבטחת מידע פריצות

עורך דין אבטחת מידע פריצות

מהו עולם הסייבר ואיך הוא קשור לעורכי דין? אנחנו מכירים את עולם הסייבר כעולם המחשוב והטכנולוגיה ואילו את עולם המשפט כעולם שקשור לפסיקות משפטיות ותביעות פליליות, אך מתברר כי יש קשר בין שניהם. גם בתחום הסייבר ישנו צורך בעורכי דין עם ידע בתחום על מנת לטפל בתביעות המוגשות בתחום לא פעם.

עורך דין אבטחת מידע – פריצות

התקשורת כיום מבוססת כולה על רשת האינטרנט. הן כשמדובר על אחסון חומר קיים והן כשמדובר על העברת מידע. למצב זה ישנם יתרונות רבים. היכולת להעביר מידע גדול בזמן קצר נותן את האפשרות לקדם תהליכים במהירות, היכולת לאחסן כמויות גדולות של חומר בצורה בטוחה וזמינה מייעלת תהליכי עבודה ללא היכר, אך למרבה הצער ישנם גם פנים אפלות להתקדמות הטכנולוגית. ניקח למשל את נושא אבטחת המידע ברשתות החברתיות. הרשתות החברתיות מובילות כיום את התקשורת העולמית ומטבע הדברים מכילות בתוכן אינסוף מידע אישי. אבטחת מידע בפריצה לפייסבוק או אבטחת מידע בפריצה לאינסטגרם הם נושאים הנידונים רבות בקרב עורכי דין מומחי סייבר בשל כך שמדובר על עבירות המתרחשות ברמה היום יומית ויוצרות נזקים כבדים

עורך דין אבטחת מידע פריצות -עו”ד מומחה

אבטחת מידע בפריצה לפייסבוק ואבטחת מידע בפריצה לאינסטגרם מצריכה ידע נרחב מצד עורך הדין המטפל בה על מנת לבנות את התביעה כלפי הפורץ לחשבון הפייסבוק או האינסטגרם. צריך להכיר היטב את חוקי פשיעת הסייבר ולהתאימם למהות העבירה. בין מבחינת הגדרת הפריצה עצמה ובין מבחינת השפעת מידת הנזק שגרמה הפריצה.

עורך דין אבטחת מידע פריצות -איך לבחור עו”ד

כאמור, על מנת למצוא עורך דין לתחום הפריצה לרשתות חברתיות, יש להבין מה בדיוק העבירה שנעשתה ומה הנזק שהיא יצרה. מכיוון שמדובר במרחב הווירטואלי, הבנת הנזק הינה מורכבת יותר, ובנוסף מדובר בתחום די חדש שהבנת נזקיו נלמדת כל העת תוך כדי תנועה, ובשל כך גם החקיקה בנושא הינה דינמית ומתחדשת כל העת. 

מחפשים עורך דין שבקיא בנושא פריצה לרשתות חברתיות? צריכים איש מקצוע משפטי בתחום פריצה לפייסבוק, גניבת מידע מתוך האינסטגרם? רונן בנדל, עורך דין פלילי מומחה לפשיעת סייבר, אתכם לכל אורך הדרך