לייעוץ התקשרו 077-4447503

  עורך דין הלבנת הון

  עורך דין הלבנת הון רונן בנדל

  בשנת 2000 נכנס לתוקף חוק איסור הלבנת הון אשר מטיל עונשים חמורים על מי שהורשעו בעבירה זו – עד 10 שנות מאסר בפועל. כמו כן מתיר החוק הטלת סנקציות כלכליות שונות, לרבות חילוט רכוש. עוד כדאי לדעת כי הבנקים נדרשים לשתף פעולה עם הרשויות, ועלולים גם הם לפעול כנגד האינטרסים של הלקוח שלהם אם הוא מואשם בהלבנת הון. במקרים אלה הכתובת המקצועית שיש לפנות אליה היא עורך דין הלבנת הון, רצוי בעל ניסיון רב ככל האפשר בסוגיה ספציפית זו. במשרד עורכי דין רונן בנדל מסייעים למי שחשודים או מואשמים בניסיון להסתיר את המקור של נכסים שברשותם, בדיסקרטיות מלאה ובנחישות רבה.

  מה כוללים השירותים של עורך דין הלבנת הון?

  • ייעוץ לפני חקירה – ברוב המקרים, לאדם החשוד בהלבנת הון אין ניסיון בחקירות משטרתיות. באופן טבעי הזימון לחקירה מייצר לחץ, והלחץ בשילוב חוסר הניסיון עלול להוביל לטעויות שהמחיר עליהן יהיה גבוה. ייעוץ מותאם אישית לאדם מספק את ההכנה הדרושה לאירוע.
  • הגנה על נכסים – במקרים שבהם נעשים ניסיונות לחלט אותם עקב כתב אישום בעבירת הלבנת הון.
  • שחרור חשבון בנק – חוק איסור הלבנת הון מאפשר גם הקפאת חשבון בנק וכן מגבלות נוספות. עורך דין מנוסה יסייע לבטל או לצמצם אותן, כך שאפשר יהיה להמשיך בשגרת הפעילות העסקית ובשגרת החיים בכלל.
  • ניהול מו"מ על-מנת לשלם כופר – ישנם מקרים שבהם האסטרטגיה המומלצת היא תשלום כופר, וזאת כחלופה להליך הפלילי התובעני שעלול לפגוע במוניטין ולהסתיים בענישה חמורה.
  • ייצוג בבית משפט – בכל סוגי הערכאות ובכל סוגי ההליכים המשפטיים המתנהלים בעקבות כתב אישום על עבירת הלבנת ההון.

  אסטרטגיה מיטבית למען הלקוח

  חשוב לציין שגם עבור עורך דין הלבנת הון היא סוגיה מורכבת, ולכן חשוב לפנות אך ורק למי שכבר טיפל, רצוי כמובן בהצלחה, בתיקים מסוג זה. עו"ד רונן בנדל אמון על גיבוש האסטרטגיה המיטבית בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל תיק, ובנוסף הוא ידוע כמי שנלחם עבור לקוחותיו ללא מורא מול הרשויות שמתנהלות לעיתים בשרירות לב. השילוב בין שתי איכויות אלה לבין הבקיאות המקצועית המעמיקה מוביל לתוצאות מיטביות.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן