לייעוץ התקשרו 077-4447503

  עורך דין סייבר

  עורך דין סייבר רונן בנדל

  העיסוק בסייבר ובלא מעט עבירות שיכולות להתבצע בצורה טכנולוגית ולפגוע באנשים או בעסקים עלה ועולה למודעות כל הזמן ככל שהאפשרויות מתפתחות ויש חידושים בתחומים אלה. מדובר בתחומים ועולמות תוכן שלא היו קיימים עד לפני כשני עשורים וללא ספק הם כבר לא רק העתיד אלא ההווה. אנשים רבים אמנם מודעים לסכנות שרשת האינטרנט טומנת בחובה לצד שלל היתרונות אך לא תמיד מעלים על דעתם שעבריינות הרשת תגיע עד אליהם. אם זה קורה או אם מתעורר חשד לביצוע פשע מקוון – חשוב לפנות אל עורך דין סייבר על מנת שיבחן לעומק את מה שאירע ויבדוק האם מדובר במקרה שמצדיק הגשת תביעה.

  הידע הנרחב והמגוון של עורך דין סייבר

  כאשר לקוח זה או אחר יחשוב או יחשוד שנפל קורבן לפשע סייבר או פריצה לשרתים וגניבת מידע ונתונים אישיים שלו עליו לקבל ייעוץ מקצועי של עורך דין סייבר שגם יבין לעומק מה קרה וגם יוכל לבחון האם מה שקרה מקורו באי שמירה על אבטחת המידע או כל עבירה אחרת על החוק. מנהלים של אתרי אינטרנט או מפעילי אפליקציות מחויבים להגן על המידע האישי של הלקוחות או המשתמשים ולכן אם קרה ומידע דלף הרי שמעבר לתיקון מיידי של התקלה יש לבחון האם הייתה התרשלות באבטחת המידע המדובר. עורך הדין יוכל לסייע בכך.

  המודעות הגבוהה לפשעי סייבר

  ככל ורשת האינטרנט והטכנולוגיה הופכות ליותר ויותר נגישות וזמינות עבור הקהל הרחב – כך גם מתרבים המקרים והניסיונות של גורמים שליליים לפרוץ למאגרי מידע או לנצל את הווירטואליות של עולם זה כדי לגרום לנזק או חלילה לפגוע בכוונה תחילה. עורך דין סייבר הוא הכתובת לפנות אליה לאחר שאכן קרה מקרה שכזה והוא יוכל לבדוק לעומק מה אירע ואיך יהיה הכי נכון להתמודד עם המקרה ועם התוצאות שלו מבחינה משפטית.

  במשרד עורכי הדין רונן בנדל מציעים מגוון רחב של שירותים משפטיים ברמה גבוהה, לרבות תחום הסייבר שהולך ונהיה נפוץ. כאן קשובים ללקוח ומציעים ייעוץ אישי לכל אחד.

  עורך דין עבירות סייבר

  עם הזמן ועם כניסתה של רשת האינטרנט לעוד ועוד תחומים של חיי היומיום אי אפשר שלא לשים לב גם לתקלות שקורות או לעבירות ופשעים שמבוססים על הטכנולוגיה הווירטואלית. מי שמוצא את עצמו נפגע מעבירת סייבר צריך לפנות בדחיפות אל עורך דין עבירות סייבר על מנת להבין בדיוק מה המשמעויות של התקלה המדוברת והאם מדובר בעניין משפטי. מכיוון שכל גוף שיש לו גישה לנתונים אישיים של לקוחות או משתמשים חייב לעשות כל שביכולתו כדי להגן על המידע הזה הרי שאם קרתה זליגה של מידע או פריצה למאגרים – יהיה צורך לתת על כך את הדין ואולי גם לפצות את מי שנפגע.

  הנושאים שבהם מתעסק עורך דין עבירות סייבר

  כאשר מדברים על עבירות או פשעי סייבר מתכוונים ליריעה רחבה מאד שיכולה לכלול לא מעט פעולות, בין אם כאלה שמבוצעת בתום לב ובין אם מדובר בכאלה שבוצעו בכוונה תחילה. עורך דין עבירות סייבר יסייע ללקוח שפנה אליו להבין מה בדיוק קרה, האם מדובר בכוונה תחילה או בטעות תמימה וכמובן יסייע לו בפן המשפטי איך יהיה הכי כדאי ונכון להתמודד עם המקרה הספציפי שבו מדובר. יהיו מקרים שבהם יהיה צורך להגיש תביעה ויהיו מקרים שבהם יהיה מספיק לשלוח מכתב מטעם עורך הדין על מנת לקבל פיצוי מתאים.

  החשיבות של מודעות לסכנות האינטרנט

  מתקפות סייבר מצד גורמים עוינים יכולות להיות מנת חלקו של כל אדם – אזרח פרטי או בעל עסק או חברה. כל נתון אישי של משתמש או לקוח שיזלוג לידיים הלא נכונות יכול לגרום לנזק רב גם לאותו אדם וגם למי שאמון על אבטחת המידע מהמיקום הווירטואלי שבו התבצעה הפריצה. עורך דין עבירות סייבר יסייע ללקוח שפנה אליו להבין האם יש מקום להתנהלות משפטית וכך יוכל ללוות את הלקוח שלו עד למיצוע הדין ו-וידוא שהוסקו מסקנות ודבר זה לא יחזור.

  מחפשים עורך דין סייבר? פנו אל משרד עורכי הדין רונן בנדל וקבלו מענה מקצועי, אישי וקשוב לנושא שלכם.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן