לייעוץ התקשרו 077-4447503

  עורך דין עבירות מין

  עורך דין לעבירות מין או עורכי דין לעברייני מין הם תת-קבוצה של עורכי דין פליליים המתמחים במשפט פלילי ובפרשות מין. הם גם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מערכת המשפט הפלילי כדי לסייע לעברייני מין לנהל את זכויותיהם.

  ליצירת קשר התקשרו עכשיו או השאירו פרטים >>> 077-4447503

  דיסקרטיות מובטחת!

  מה התפקיד של עורך דין עבירות מין?

  במשרד עורכי דין כללי יכול להיות רק עורך דין אחד או שניים בצוות שיטפלו בכל מיני עניינים, כולל כאלה הקשורים לפגיעה מינית. עם זאת, הגודל של משרדים גדולים יכול להיות מכריע עבור עורך דין יחיד לנהל. כאן נכנס לתמונה עורך דין לעבירות מין  – הוא  יכול לחלק את האחריות לטיפול בתיקים מסוג זה בין כמה עורכי דין אחרים בצוות ולהגביל את עומס העבודה שלהם על מנת לתת תשומת לב קפדנית לכל מקרה ומקרה.

  עו”ד רונן בנדן הינו עורך-דין פלילי תותח המתמחה בין השאר בעבירות מין.

  עורכי דין לעברייני מין דוגלים בלקוחותיהם ועוזרים להם למזער את העונשים והעונשים שלהם. הם מומחים בתחום המשפט הפלילי ומסייעים ללקוחות להישאר מחוץ לכלא. הם גם מספקים ייעוץ משפטי לאנשים שהואשמו בפשעי מין.

  עורך דין עברייני מין הוא מומחה במשפט פלילי, בעל מומחיות מיוחדת כיצד פועלים החוקים בכל הנוגע לעברייני מין, טורפים מיניים, טורפים ילדים, אנסים וסוחרי בני אדם. עורך דין עברייני מין יכול לסייע לאדם הנאשם בפשע מין בהליך המשפטי. במשפט הפלילי, ישנן דרכים רבות להאשים בעבירת מין.

  עורך דין זה יכול לעזור למישהו שהואשם בפשע מין בדרכים רבות. הם עשויים להיות מסוגלים לנהל משא ומתן על הסדרי טיעון, לספק עצות כיצד לטפל בהליך בית המשפט, או אפילו לפעול כעד מומחה בהליכים בבית המשפט.

  הרבה מהלקוחות שלהם הם עבריינים מורשעים ונושאים על תנאי שריצו את עונשם ורוצים להיכנס שוב לחברה בהצלחה. עורך דין יכול לעזור גם למי שנמצא מחוץ למדינה או עומד בפני הסגרה מחוץ למדינה וזקוק לייצוג בתיק.

  מהי האחריות של עורך דין עבירות מין?

  עבירות מין אינן חוקיות ונחשבות לפשעים. כמה עורכי דין שעובדים ומגנים על האנשים האלה פועלים גם כדי למצוא פרצות בחוק שיכולות לעזור להקל בעונש ולספק סיכוי טוב יותר לשחרור.

  המונח “עבריין מין” מתייחס בדרך כלל למי שביצע את הפשע של עבירת מין או על ידי ביצוע מעשה של אונס, גילוי עריות או התעללות כלפי מישהו מתחת לגיל 18.מדובר באדם שהורשע בפשע מין ונדרש להירשם כעבריין לפי הסטנדרטים של חוק המדינה.

  עברייני מין הם אלו שפוגעים בזכויותיהם המיניות של אחרים והורשעו למאסר או נמצאו בלתי כשירים על ידי בית משפט. הם יכולים גם להיות מסווגים כעברייני מין, פדופילים, אנסים או מתעללים בילדים.

  עברייני מין עלולים לעמוד בפני סוגים שונים של עונשים בהתאם לגילם ולסוג העבירה שהם מבצעים. חלק מהעונשים כוללים דרישת רישום כעבריין מין, דרישת הגבלות מיוחדות, ביטול זכאות לדיור ציבורי, ביטול זכויות אזרחיות ופריבילגיות ועוד רבים אחרים.

  עברייני מין הם אנשים שריצו את זמנם ושוחררו מהכלא, אך בשל אופי פשעם, הם אינם זכאים לשחרור על תנאי. אחת מהאחריות של עורך דין עברייני מין היא לוודא שהלקוחות שלהם מבינים מה מצופה מהם ומה הם יכולים לעשות כדי שיוכלו להישאר מחוץ לכלא.

  עברייני מין צריכים עורך דין כמו משרד עו”ד רונן בנדל, שהינו עורך דין פלילי במרכז כי לרוב הם כנראה יחזרו מאחורי סורג ובריח. הסיבה לכך היא שרבים אינם מודעים להשלכות או לחוקים הנוגעים לעברייני מין ולכן לעתים קרובות הם מפרים את החוק מבלי שהם מודעים לכך. מכאן, סיוע של עורך דין מקצועי בתחום אשר צבר ניסיון רב יכול לסייע להם.

  על עורכי הדין לעברייני מין מוטלת המשימה להבטיח שהלקוחות שהם מייצגים יקבלו את חלקם ההוגן. כמו כן מוטלת עליהם המשימה להבטיח שמערכת המשפט הפלילי תגיב לאנשים שביצעו פשעי מין בצורה הוגנת וצודקת.

  חלק מהאחריות של עורך דין עברייני מין כוללות:

  • קבלת טיפול מתאים ללקוח שלהם.
  • איסוף ראיות, כגון תיעוד רפואי או דוחות משטרה, לשימוש בבית המשפט.
  • הבטחה שמי שהפר את זכויות הלקוח שלו יקבל השלכות מתאימות.

  עורכי דין אלו יוצרים עבור לקוחותיהם פרופילים שנוצרים על ידי ניתוח נתונים מהמפגשים הקודמים שלהם עם רשויות אכיפת חוק ומקורות אחרים, כולל דוחות פשע, פעילות מקוונת, פעילות במדיה חברתית, מודעות מסווגות, רישומי מס, מאגרי מידע ציבוריים ומקורות אחרים.

  ניתן לראות עורכי דין לעברייני מין מגינים על לקוחותיהם באולמות משפט פליליים, מנהלים משא ומתן על הסדרי טיעון או מכינים הגנות למקרי פשעי מין. מדובר על עורכי דין בעלי ניסיון רב בתחום אשר נמצאים עבור הלקוחות שלהם וזמינים עבורם.

  פרמטרים לבחירת עורך דין מקצועי

  במידה ואדם מואשם בביצוע עבירות מין, הרי עליו לשכור את השירות של עורך דין מקצועי. ישנם מספר פרמטרים חשובים שיש להביא בחשבון במסגרת הבחירה:

  • מקצועיות: על עורך הדין להפגין מקצועיות רבה ולהפגין ידע רב בתיק.
  • אמינות: על עורך הדין לא לשתף את המידע עם אחרים אלא רק עם הלקוחות שלו.
  • ניסיון: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור עורך דין בעל ניסיון רב בתחום, כזה שיהיה ביכולתו לסייע בשל ניסיונו הרב
  • כימיה: יתרה מכך, חשוב ביותר לבחור עורך דין בהתבסס על הכימיה של הלקוחות איתו.
  • המלצות: זאת ועוד, יש לבחור עורך דין בהתאם להמלצות של אחרים.

  פגישה ראשונה: יש חשיבות רבה לפגישה הראשונה במסגרתה יהיה ניתן להתרשם מעורך הדין.

  לסיכומו של דבר

  תפקידו של עו”ד פלילי מומחה זה מורכב וחשוב ביותר לקהל הלקוחות. מכאן, עליהם להביא בחשבון את הפרמטרים החשובים ביותר בעת הבחירה כמו ניסיון ואמינות. עורך דין מקצועי יכול לשנות עבור הלקוחות שלו את התמונה ולכן חשוב ביותר להשקיע בבחירת איש המקצוע הטוב ביותר. אם הוטרדתם במקום עבודתכם – משרד עורכי דין פלילי רונן בנדל ידאג לכם.

  דיסקרטיות מובטחת!

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן