לייעוץ התקשרו 077-4447503

  עורך דין צבאי

  עורך דין לענייני צבא

  מערכת המשפט הצבאית בישראל היא מערת משפט שונה ונפרדת מזו האזרחית. כל מי שמשרת בצבא או שעולה מקרה שקרה במהלך שירותו הצבאי (גם אם זה קורה אחרי השחרור שלו והפיכתו בחזרה לאזרח מן השורה) יטופל על ידי מערכת המשפט הצבאית. כאשר מקרה כזה קורה חשוב מאד למצוא עורך דין לענייני צבא שיהיה בקיא במערכת המשפט הצבאית ויידע לייצג לקוחות שהם חיילים, קצינים, נגדים, משרתי מילואים, אזרחים עובדי הצבא או משוחררים. לא כל עורך דין מכיר את המערכת הצבאית ולכן מדובר בתחום התמחות משפטי שונה ונפרד. חשוב מאד להגיע עם ייצוג מלא שיסייע רבות.

  במה יכול לסייע עורך דין לענייני צבא?

  כל עבירה שמתרחשת במהלך השירות הצבאי חייבת להיות מטופלת על ידי עורך דין לענייני צבא. גם עבירות כמו תאונות דרכים, שחרור ממעצר על ידי המשטרה הצבאית, כל עבירת אלימות וגם תביעות של משוחררים כנגד משרד הביטחון או אגף השיקום. על מנת לייצג את המעורבים בעניין, ללא קשר אם הם עדיין משרתים או שמא כבר השתחררו – צריך אנשי מקצוע שבקיאים במערכת המשפט הצבאית ויוכלו לייצג אותם בצורה מקצועית, עדכנית וכך לסייע להם לקבל ייצוג משפטי נאות כפי שמגיע להם. כאמור – לא כל עורך דין בקיא במערכת המשפט הצבאית או מכיר אותה ויש חשיבות גבוהה לבחירה נכונה.

  השוני בין מערכות המשפט – הצבאית והאזרחית

  אין ספק שתחום המשפט ממילא מאתגר ומורכב וכאשר במדינה אחת יש שתי מערכות משפט נפרדות זה בהחלט מוסיף לא מעט. הצבא, בתור מערכת פיקודית והיררכית חייב שתהיה בו מערכת חוקים נפרדת שמתאימה לנסיבות ולאופי השירות ומכאן הצורך לייסד גם מערכת משפטית שבעזרתה אפשר יהיה לשפוט ולקבוע איך צריך להתנהל. מערכת המשפט הצבאית גם נחשבת למחמירה ונוקשה בדיוק מהסיבות האלה. אין לוותר על השירותים של עורך דין לענייני צבא.

  דרוש לכם ייצוג במשפט צבאי? פנו למשרד עורכי דין רונן בנדל וקבלו ייעוץ ומידע מקצועי ופרטני על פי המקרה הספציפי מעורכי דין מקצועיים ומנוסים.

  עורך דין פלילי צבאי

  עורך דין פלילי צבאי

  מערכת המשפט הצבאית נפרדת ושונה מזו האזרחית ולכן חיילים או משרתים שמבצעים עבירות על החוק ייחקרו ויישפטו על ידי גורמי אכיפת החוק בתוך הצבא. עורך דין פלילי צבאי הוא איש המקצוע שהם יצטרכו לפנות אליו כדי לקבל ייעוץ או ייצוג ויהיה מדובר בעורך דין פלילי שמכיר את מערכת המשפט הצבאית, בקיא בה ומורשה לפעול בה כאיש מקצוע ולייצג משרתים בצבא בנוגע לעבירה על החוק שהם ביצעו. לא כל עורך דין יהיה בקיא בנבכי מערכת החוקים והמשפט הצבאי ובאופן טבעי לא יוכל לסייע לחיילים ומשרתים. מדובר בעורכי דין שהם אזרחים אך בעלי ההכשרה המתאימה במשפט הצבאי.

  מתי צריך לפנות אל עורך דין פלילי צבאי?

  חייל או משרת שנאשם בביצוע עבירה פלילית במהלך השירות שלו (גם אם מדובר במשוחרר שהחשדות לגביו מתגלים אחרי שהוא כבר באזרחות) צריך לפנות אל עורך דין פלילי צבאי על מנת להבין בדיוק במה דברים אמורים ומה המשמעות שלהם. עורך הדין יבחן לעומק את העניין, יברר בדיוק מה השתלשלות האירועים וימליץ על הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם העניין. ברגע שזהו עורך דין צבאי אפשר לסמוך עליו שיציע את ההצעות הטובות והכדאיות והוא גם יסביר בדיוק מה המשמעות של האפשרויות אשר עומדות בפני הלקוח שפנה אליו.

  לוודא שפונים לעורך דין המכיר את המשפט הצבאי

  כאשר מדובר בחייל, נגד או קצין או במשוחרר שעולות טענות בנוגע לעבירה על החוק שהוא ביצע בעת שירותו הצבאי אין טעם לפנות לעורך דין שאינו עורך דין פלילי צבאי. מערכות המשפט הצבאית והאזרחית שונות זו מזו והמענה המתאים וההולם במערכת המשפט האזרחית לא בהכרח יהיה נכון ומתאים למקרה שעומד להיבחן במערכת המשפט הצבאית. עורך דין צבאי הוא איש מקצוע שחייבים לפנות אליו ולקבל ממנו את כל המידע הדרוש בצורה פרטנית ולשמוע ממנו על הדרך הנכונה להתנהל בה.

  עורך הדין רונן בנדל הוא עורך דין צבאי מוסמך ומנוסה ולכן כאשר מדובר בעניין פלילי צבאי אפשר ומומלץ לפנות אליו לייעוץ וייצוג.

  עורך דין לענייני צבא

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן