פרופיל המשרד

משרד עורכי הדין רונן בנדל, נוסד בשנת 1997 על ידי עורך הדין רונן בנדל.

רונן, שסיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב, התמחה בתחום הפלילי אצל עורך הדין מוטי כ”ץ ולפני שפתח את המשרד ייצג את רשויות המס בישראל מתוקף מינוי מיוחד של היועץ המשפטי לממשלה.

בראשית דרכו כעורך דין עצמאי התמקד רונן בנדל בתחום הפלילי וייצג לקוחות מהסקטור הציבורי והפרטי כאחד. בתקופה זו החל עו”ד בנדל להתבלט בכישורי הליטיגציה שלו והמשרד נבחר על ידי ‘דנסגייד’ לאחד מחמשת המשרדים שמובילים את התחום הפלילי בישראל.

חלק מהתיקים בהם טיפל המשרד היו תיקים בפרופיל גבוה שזכו לסיקור נרחב בתקשורת, כך שלצד ייצוג של תיקים פליליים קלאסיים המערבים כנופיות פשע, סחר בסמים ורצח טיפל המשרד בתיקים כמו:

  • פרשת חן אלקובי
  • פרשת שטרנברג
  • פרשת איטה פוגל ובתיק הסייבר הראשון בו ישראלים נחשדו בחדירה למחשבי ה-FBI.

התמחות ייחודית בסייבר וטכנולוגיה

למרות שכבר היה עורך דין מוערך ומבוסס בשנת 2003 והשלים תואר שני במדעי החברה ותקשורת פוליטית באוניברסיטת ת”א, הוא לא עצר ומיד המשיך לתואר שני במשפט וטכנולוגיה, בהצטיינות, באוניברסיטת חיפה ובהמשך השלים תואר נוסף באבטחת סייבר.

תמהיל ייחודי זה של ניסיון בתחום הפלילי עם הממשק הטכנולוגי הפך את המשרד לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הסייבר והטכנולוגיה והוא מתמחה בהגנה על נאשמים בעבירות בתחום הפלילי טכנולוגי כמו: פריצות לאתרים, פדופיליה ברשת, פריצות לחשבונות דוא”ל ועוד.

הידע שנצבר במשרד מאפשר לו לתת ייעוץ מונע ולבדוק מקרים של חדירה או פריצה למחשב תוך שימוש בכלים ומומחים מהתחום הפורנזי. תחום נוסף בו פועל המשרד הוא הגנה על גולשי אינטרנט ופגיעה בזכויות יוצרים וזכויות עיצובים.

התחום האזרחי מסחרי

בשנים האחרונות לצד התמחות בתחום הפלילי המשרד עוסק גם בתחום האזרחי מסחרי. גם פה נקודת המוצא היא הזיקה לטכנולוגיה ולחקיקה הנוגעת לאינטרנט. המשרד מרבה לייצג חברות הייטק בתביעות הנוגעות לפרסום חומרים ברשתות החברתיות.

בין הייתר מייצג המשרד לקוחות שנחסמו להם דפים באופן שרירותי בפייסבוק, תביעות הנוגעות למקרים של שיימינג או לשון הרע, פרופילים מזויפים, סחיטה תוך ניצול לרעה של פלטפורמות דיגיטליות, זכויות יוצרים, תביעות ייצוגיות ועוד.

משרד עורכי דין LAW OFFICE
:Contact Us
זקוקים לייצוג? ייעוץ ראשוני? צרו קשר מיידית:​
כל הזכויות שמורות © משרד עו"ד רונן בנדל

קידום אתרים בגוגל | פוש דיגיטל