לייעוץ התקשרו 077-4447503

  פרופיל המשרד

  משרד עורכי הדין רונן בנדל, נוסד בשנת 1997 על ידי עורך הדין רונן בנדל.

  רונן, שסיים בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב, התמחה בתחום הפלילי אצל עורך הדין מוטי כ”ץ ולפני שפתח את המשרד ייצג את רשויות המס בישראל מתוקף מינוי מיוחד של היועץ המשפטי לממשלה.

  בראשית דרכו כעורך דין עצמאי התמקד רונן בנדל בתחום הפלילי וייצג לקוחות מהסקטור הציבורי והפרטי כאחד. בתקופה זו החל עו”ד בנדל להתבלט בכישורי הליטיגציה שלו והמשרד נבחר על ידי ‘דנסגייד’ לאחד מחמשת המשרדים שמובילים את התחום הפלילי בישראל.

  חלק מהתיקים בהם טיפל המשרד היו תיקים בפרופיל גבוה שזכו לסיקור נרחב בתקשורת, כך שלצד ייצוג של תיקים פליליים קלאסיים המערבים כנופיות פשע, סחר בסמים ורצח טיפל המשרד בתיקים כמו:

  • פרשת חן אלקובי
  • פרשת שטרנברג
  • פרשת איטה פוגל ובתיק הסייבר הראשון בו ישראלים נחשדו בחדירה למחשבי ה-FBI.

  התמחות ייחודית בסייבר וטכנולוגיה

  למרות שכבר היה עורך דין מוערך ומבוסס בשנת 2003 והשלים תואר שני במדעי החברה ותקשורת פוליטית באוניברסיטת ת”א, הוא לא עצר ומיד המשיך לתואר שני במשפט וטכנולוגיה, בהצטיינות, באוניברסיטת חיפה ובהמשך השלים תואר נוסף באבטחת סייבר.

  תמהיל ייחודי זה של ניסיון בתחום הפלילי עם הממשק הטכנולוגי הפך את המשרד לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הסייבר והטכנולוגיה והוא מתמחה בהגנה על נאשמים בעבירות בתחום הפלילי טכנולוגי כמו: פריצות לאתרים, פדופיליה ברשת, פריצות לחשבונות דוא”ל ועוד.

  הידע שנצבר במשרד מאפשר לו לתת ייעוץ מונע ולבדוק מקרים של חדירה או פריצה למחשב תוך שימוש בכלים ומומחים מהתחום הפורנזי. תחום נוסף בו פועל המשרד הוא הגנה על גולשי אינטרנט ופגיעה בזכויות יוצרים וזכויות עיצובים.

   

  למה אנחנו?

  זמינות מיידית

  עורך דין מומחה

  תוצאות מעולות

  ניסיון רב בתחום המשפט הפלילי

  ליווי אישי

  היכרות מעמיקה עם מערכת המשפט

  לייעוץ התקשרו
  077-4447503

   ניהול ההליך המשפטי

   במידה והחשדות מבשילות לכתב אישום עורך הדין הפלילי הוא מי שינסה לחלץ אתכם מעונש או לצמצם אותו במהלך ההליך. שני הנתיבים הנפוצים בהם מסתיימים הליכים פליליים הם עסקת הטיעון והמשפט.

   עסקת הטיעון היא מנגנון שמאפשר לחשוד להודות בחלק מהחשדות המיוחסים לו תמורת מחיקת חשדות אחרים או הקלה בעונש.

   הכלי הזה מאפשר, לעיתים, לעורך דין פלילי מנוסה לסייע גם לנאשמים שהמצג הראייתי כלפיהם חותך ולהפחית משמעותית את הענישה.

   הנתיב השני הוא ניהול משפט ועורך דין פלילי שמצטיין בליטיגציה ובקי בפרוצדורה המשפטית יכול גם בשלב המשפט להקשות על התביעה להוכיח את אשמת הנאשם ולעיתים להוביל לזיכוי. גם בשלב הטיעונים לעונש וקביעת גזר הדין עורך דין פלילי מנוסה, כמו למשל רונן בנדל, עשוי לשנות את התמונה.

   הכנה לחקירה בעזרת משרד עורכי דין פלילי

   כאמור, שלב החקירה הראשונית הוא שלב קריטי. מאחר שהרבה נחקרים מוצאים את עצמם בחקירה בלי שהם מודעים לזכויות שלהם והסיטואציה המלחיצה, ובכן מלחיצה אותם וגורמת להם להתנהל באופן שעשוי לרדוף אותם ולהכריע את ההליך המשפטי. לכן, הכלל הראשון שנובע מזכות אלמנטרית של כל חשוד או אדם שעוכב לחקירה היא להיעזר בליווי וייצוג משפטי. זו זכות אלמנטרית וכלל שתמיד חשוב לשמור עליו בלי קשר לתחושת האשמה והחפות.

   גם מי שנעצר בטעות ויודע שאין לו שום קשר לחשדות, מומלץ שיתעקש על זכותו להתייעץ עם עורך דין טרם החקירה. החוקרים שמודעים לערך של הייעוץ המשפטי ינסו לעיתים לשכנע את החשוד/נחקר לדלג על הזכות הזו בעילות שונות ומשונות (“לא חבל על הזמן, זה רק משהו טכני”, “למה אתה צריך עורך דין, אתה מרגיש אשם?”).

   אל תתפתו, תתעקשו על ייעוץ משפטי שיכין אתכם לחקירה כבר בשלב הזה.

   משרדנו ייצג בפרשיות פליליות אשר חוללו סערה ציבורית:

   משרדנו ייצג בפרשיות פליליות אשר חוללו סערה ציבורית:פרשת שטרנברג: פרשת חן אלקובי, פרשת איטה פוגל, פרשת המסתנני, פרשייה ראשונה של חדירת ישראלים למחשבי האף.בי איי, עוד בשנות ה-90, פרשות רבות של ייצוג ארגוני פשע ומשפחות תוך התמחות בעבירות סמים, רצח, החזקה ושימוש באמל”ח.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן