לייעוץ התקשרו 077-4447503

  דיני הסגרה

  בין מדינות שונות קיימים דיני הסגרה כאלה ואחרים והם הקווים המנחים בנוגע להעברה ממדינה למדינה של פושעים או של אנשים חשודים בביצוע בעבירות על החוק. לצורך עניין זה עצם ביצוע העבירה יכול היה להתבצע במדינה המדוברת או שיהיה מדובר באדם שביצע עבירה במקום אחד אך נעצר או נמצא כחשוד כשהוא שוהה במדינה אחרת. יש מגוון רחב של הסכמי הסגרה בין ישראל למדינות השונות ובין המדינות לבין עצמן ויש הרבה מה לדעת עליהם, בעיקר שחייבים לפעול במסגרתם בעזרת עורך דין פלילי שלא רק מכיר את ההסכמים הקשורים בישראל אלא גם את אופן ביצוע ההסגרה על פי העבירה המדוברת.

  הידע הנרחב הדרוש בנושא דיני הסגרה

  רק עורך דין פלילי הוא הכתובת לפנות אליו במידה ונעצרים במדינה אחרת בגין ביצוע עבירה זו או אחרת על החוק. לא כל עורך דין פלילי יהיה בקיא גם בתחום של דיני הסגרה בין מדינות ולכן יש חשיבות למציאת איש המקצוע הנכון והמתאים ספציפית בתחום זה, עם ניסיון רב ככל האפשר בסיוע בעת הסגרה לישראל. אזרח ישראלי שנעצר במדינה אחרת בגין ביצוע עבירה זו או אחרת יעדיף להתמודד עם הדין כאן בישראל ולא במדינה אחרת שבה יתכן ומערכת המשפט תהיה קשוחה ומחמירה הרבה יותר. במידה ומובטח הליך משפטי הגון – סבירות ההסגרה לישראל תהיה גבוהה.

  הנושא המרתק של הסגרה בין מדינות

  דיני הסגרה אינם קשורים אך ורק לתחום של אכיפת החוק, משפט פלילי ובין לאומי אלא גם לנושאים חברתיים ואפילו פוליטיים. מתן הסכמה להסגיר אדם זה או אחר יכול להגיע גם כמחווה של רצון טוב או להתעכב באופן מכוון במהלך תקופה רגישה מבחינה פוליטית. גם היחסים הבין לאומיים בין ישראל לבין המדינה המדוברת יכולים להשפיע על הרצון והנכונות להסגיר אזרח ישראלי ולכן חשוב מאד שיהיה מעורב בתהליך עורך דין מנוסה שיכיר את הדרכים להצליח בתהליך ההסגרה.

  עו"ד רונן בנדל מתמחה במשפט הפלילי ובעל ניסיון רב בדיני הסגרה בין מדינות ולכן הוא הכתובת לפנות אליו בנושאים אלה.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן