לייעוץ התקשרו 077-4447503

  חקירה במשטרה

  אתם או קרוביכם זומנתם לחקירה במשטה? במידה וכן קרוב לוודאי שזו חקירה באזהרה ורצוי מאוד לחייג לעורך דין פלילי דחוף, חשוב להבין את דחיפות העניין. החוקרים לא בצד של הנאשם בפלילי או שנמצא בחקירה משטרתית. כמו כן החירות שלך או של קרוב משפחתך תלויה בכך. עורך דין פלילי שבקיא במשפט הפלילי יוכל להגן על חפותך או חפותו של קרובך. כל אמירה מצידו של הנחקר לא לטובתו אף ע”פ שאינו אשם כלל והינו חף מכל פשע.

  ייעוץ לפני חקירה במשטרה

  ייעוץ ע”י משרד עוכי דין הבקיא בתחום הפלילי ובעל ותק מאוד אקוטי! 

  מדוע זה כל כך חשוב להתייעץ ולקבל סיוע משפטי מהיר? ככל שתקדימו ולא תוציאו מילה נוכל להגן עליכם יותר. החוקרים מעוניינים לסגור את התיק וכמה שיותר מהר. ולפעמים לא באמת אכפת איך הצד שני חש הצד הנאשם בפלילי, ייתכן מאוד שהאישום חמור עד מאוד ואי לכך הנאשם בפלילי מאבד מזכויותיו.

  משרד עורכי רונן בנדל מייצג מעל 25 שנה בתחום הפלילי, השירות הינו כלל עולמי תוכלו לקבל ייעוץ.משפטי מהיר וייעוץ לפני שתיחקרו במשטרה. משרדו של עו”” רונן בנדל זמין 24 שעות ביממה. וזאת בשל חשיבותה של הזמינות. ככל שנקדים כך נסייע ונדאג שזכויותיך לא יפגעו בשום אופן.

  חקירה במשטרה זכויות? לא תמיד זכויותיך הינן בסדר העדיפויות. ולכן אנו נדאג שקודם כל תקבלו את זכויותיכם – על מנת שתקבלו משפט הוגן, לפעמים בשל התנאים הקשים אנשים מודים באשמה שאינם עשו רק בכדי להשתחרר מהמעצר. עורך דין פלילי רונן בנדל זיכה לא מעט נאשמים בפלילי בעבירות חמורות. נדאג לשחרור ממעצר מהיר בדגש על שמירת זכויותיך ע”פ חוק!

  כאשר מתקבל כתב אישום פלילי או מעוכבים לחקירה משטרתית בכל האישומים כגון עבירות סמים, עבירות מין, הלבנת הון, שימוש או החזקה בנשק לא חוקי, ברצח, הריגה, הימורים, סחיטה, איומים ועוד.. נחשבות בדרך כלל לפשעים חמורים. לכן, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עו”ד פלילי בעל ניסיון רב שכל עיסוקו בייצוג נאשמים בעבירות סמים.

  בירור מצב חקירה במשטרה כאשר מדובר באישום פלילי

  זומנתם לחקירה משטרתית(חקירה באזהרה)? משרד עורכי דין רונן בנדל יעזור לך בבירור המצב, נדרש לבדוק את האישומים שמוצבים כנגדך ומה נאמר בעת החקירה. התייעצות עם עורך דין פלילי לפני חקירה היא הכרחית! במידה וכבר נחקרתם במשטרה גם עכשיו נדרש ייעוץ על מנת למגר את הנזקים במידה וקיימים. חשוב מאוד שתגנו על חפותכם באמצעות עורכי דין הטובים ביותר בתחום הפלילי.

  סיוע מיידי בחקירה משטרתית בכל שעה ובכל מקום בעולם!

  משרד עורכי דין בנדל מודע לחשיבות הזמן והתגובה המהירה הנדרשת עבור העצור ו/או המואשם בפלילי. ולכן אנו זמינים 24 שעות ביממה וצוות המשרד ערוך להגעה מהירה בכל אזור בארץ ובעולם. כאשר מדובר במעצר עד תום ההליכים חקירה משטרתית במשרד עורכי הדין בנדל יתקבל סיוע מיידי עד לזיכוי הנאשם.

  התקבל כתב אישום פלילי? חקירה במשטרה

  במידה ואתם מואשמים בבביצוע עבירה פלילית וקיבלתם כתב אישום פלילי לאחר חקירה במשטרה, חשוב מאוד להתייעץ עם עו”ד פלילי בהקדם, על מנת שלא יוציאו מכם מידע שעלול לסבך אתכם עוד יותר ואף לאלץ אתכם לאמת מידע שאינו נכון ולא ישרת אתכם בהמשך התיק. ההשלכות עלולות להיות קשות מאוד ועלולות להשפיע על המשך התיק בצורה שאינה הוגנת כלפיכם. מתבקש שתבינו שהצד שחוקר אתכם אינו מעוניין בטובתכם האישית, כאשאר מדובר על עבירה פלילית בהקשר הסמים נדרש לפעול מהר וליצור קשר עם עורך דין סמים.

  לחילופין כאשר מדובר על עבירה פלילי בנושא עבירות מין נדרש להתייעץ בדחיפות עם עורך דין עבירות מין בקיא בעל וותק רב בעבירות מין קשות כגון אינוס, אינוס במרמה, אינוס בנסיבות מחמירות, אינוס קטינה, הטרדה מינית.

  בחירת עו”ד שעיקר עיסוקו בפלילי חשובה בעת חקירה במשטרה

  בחירת עורך דין לייצוג באישום פלילי הוא עניין מאוד אקוטי, לא כל עורך דין בקיא ובעל ניסיון בתחום הנדרש. ייצוג של עורך שאינו בקיא בתחום עלולה להביא לכישלון עצום שעליו ישלם הנאשם בפלילי. לקוח שמואשם ברצח חייב עורך דין תותח שמייצג ברצח לפני חקירה משטרתית.

  בדיוק בשל כך במשרד עורכי דין בנדל תוכלו להתייעץ ולשוחח עם עורך דין וותיק ומנוסה בתחום הפלילי ובכל ההקשרים של יבוא סמים, הברחת סמים, שימוש בסמים, גידול סמים בארץ ובעולם. חייגו עכשיו וקבלו את ההכוונה הנכונה עבורכם.

  מקצועיות: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחון את המקצועיות שלו ואת הידע המשפטי לטובת המקרה.

  אמינות: יתרה מזאת, חשוב ביותר לבחון את נושא האמינות ולוודא כי הוא מעדכן אתכם בכל העומד להתרחש.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן