לייעוץ התקשרו 077-4447503

  עורך דין אינטרנט

  עורך דין אינטרנט רונן בנדל

  אחת הבעיות הגדולות של התמודדות עם עבירות מחשב היא שכמעט תמיד הטכנולוגיה מקדימה את החוק וקיים מרחב גדול של עמימות שבחסותו מתנהלות עבירות. הן החוק הפלילי והן החוק האזרחי מתבססים על מסד שברובו גובש לפני עשרות שנים ולא לקח בחשבון את יכולת השעתוק הדיגיטלית והוויראלית ואת העובדה שמרבית העולם יתנהל ממערכות מידע ממוחשבות שמרכזות את כל הפעילות הכלכלית וחשופות לסכנת פריצה או השתלטות מרחוק. המחוקקים בכל העולם מנסים להתמודד עם הבעיה הזו בעזרת עדכונים תכופים של החוק וחקיקה של חוקים חדשים, כמו למשל דיני האינטרנט שמנסים לעשות סדר ולהכניס רגולציה בתחום סבוך כמו המסחר האלקטרוני. צרו קשר עוד היום 077-4447503

  כך שהטיפול המשפטי בעבירות מחשב הן בפן הפלילי והן בתביעות נזיקין מורכב מאוד ובשונה מתחומים בהם הנתיבים המשפטיים מאוד ברורים וצרים, בתחום זה יש כר גדול גם לחדשנות משפטית ולכן ליכולת המקצועית והמשפטית של עורך הדין שמייצג (הן את הנאשם והן התובע) יש משמעות יוצאת דופן שבתחומים אחרים פוגשים פחות. בעולם עבירות המחשב ‘החשיבה מחוץ לקופסה’ היא הסטנדרט ורק מעט מאוד עורכי דין יודעים לתת באפקט הזה מענה אופטימלי ללקוחות – אחד מאותם עורכי דין ייחודיים הוא עורך הדין רונן בנדל.

  עורך דין דיני אינטרנט –  ייעוץ משפטי

  האקרים או גורמים בעלי כוונת זדון עלולים לחדור למחשבים ולגרום לוירוסים. אבטחת מידע הינה אחת המשימות הגדולות כיום בעולם הטכנולוגי. אבטחת מידע מפני נוזקות, כוללת בתוכה הן אבטחת מידע מפני חדירה למחשב על מנת לגנוב ממנו נתונים, והן אבטחת מידע מפני נוזקות שנועדו לשבש את פעילותו התקינה. כאן נכנס לתמונה הפן המשפטי שיוצר את הקשר בין סייבר ואבטחת מידע לעו״ד.

  הן פריצות למחשבים על מנת לשבש את פעילותם, והן פריצה למחשבים על מנת לגנוב תוכן המאוחסן על המחשב למטרות כופר, או למטרות זדוניות נוספות, נכללות תחת ההגדרה של נוזקות סייבר;החוק מתייחס בחומרה לעברות סייבר ואבטחת מידע. עורך דין המתמחה בתחום הסייבר צריך להכיר לעומק את סוגי העבירות, את חומרתן ואת העונשים הקבועים בחוק עבור כל אחת מהן בהתאם למידת הנזק שהן יוצרות.

  מומחה במשפט טכנולוגי – רונן בנדל

  למין אמצע שנות התשעים עורך הדין רונן בנדל מייצג חשודים ונאשמים בעבירות מחשב. בשלהי שנות התשעים עורך הדין בנדל אפילו ייצג את החשודים במקרה הראשון בו ישראלים נחשדו בפריצה למחשבי ה-FBI. במהלך השנים רונן בנדל למד את התחום ואף עשה תואר שני במשפט טכנולוגי. בשונה מרבים הוא טרח ללמוד ולהבין גם האספקטים הטכנולוגיים הקשורים לאבטחת מידע בסייבר והיום נחשב לאחד המומחים הגדולים בישראל לפן המשפטי של אבטחת מידע ופריצות למחשבים. עבירות מחשב הרבה פעמים קשורות גם לשאלה של זכויות יוצרים ושאלת הזכות לשימוש בטכנולוגיה כזו או אחרת, גם בתחום זה עורך הדין רונן בנדל נחשב לבר סמכא. 077-4447503

  עורך דין דיני אינטרנט

  עורך דין דיני אינטרנט

  כאשר מדברים על דיני אינטרנט מתכוונים לשימוש לרעה בנתונים או מידע שמשיגים בדרכים לא חוקיות. כל אתר אינטרנט חייב להיות בעל מנגנוני אבטחת מידע ונתונים על מנת שהלקוחות או המשתמשים בו יידעו שהפרטים שלהם שמורים ולא יגיעו לידיים הלא נכונות. יחד עם זאת – אי אפשר להתעלם מאינספור אירועי סייבר ומתקפות מקוונות שקורות חדשות לבקרים ולכן חשוב להכיר את המקצוע של עורך דין דיני אינטרנט ומתי צריך או כדאי לפנות אליו. עורך דין זה יכיר את אופן השימוש באתרי האינטרנט השונים, כמו גם יידע מה אומר החוק בנוגע להגנה על פרטים אישיים ולפרוטוקולים של אבטחת מידע רגיש.

  במה עוסק עורך דין דיני אינטרנט?

  כאשר מדברים על תחום הסייבר אפשר לכלול בתוכו כמה וכמה מעשים או פעולות. המוכרות ביותר הן מתקפות הסייבר שבהן האקרים מנסים להשיג מידע רגיש ולהדליף אותו לידיעת הציבור הרחב וייתכן מצב שנתונים או מידע רגיש יילקחו או שהגישה אליהם תיחסם עד לתשלום כופר מצד מי שהמידע הזה שייך לו. עורך דין דיני אינטרנט יכול לסייע בכל מקרה שכזה שבו אדם זה או אחר נפל קורבן לפעילות לא חוקית דרך הרשת ולהציע ייעוץ מקצועי, ליווי מלא וכמובן ייצוג בעת הגשת תביעה משפטית בשל נזק שנגרם לו לאחר מתקפת סייבר או פריצה למאגרי מידע.

  החשיבות של פנייה אל עורך דין

  לא הרבה אנשים יודעים שמי שמציע שירותי עורך דין דיני אינטרנט הוא עורך דין לכל דבר ועניין ולא תמיד התחום הזה מוכר בקרב הציבור הרחב. הם חושבים שאי אפשר להוכיח עבירות סייבר או כאלה שהתרחשו ברחבי העולם הווירטואלי ולכן מוותרים מראש על הצדק. ברגע שיודעים שיש עורכי דין שעוסקים בתחום זה אפשר לפנות אליהם לכל הפחות לשם קבלת ייעוץ והבנה האם אכן מדובר בעבירה על החוק והאם הם נפלו קורבן לעבירת אינטרנט.

  מחפשים ייעוץ בנושא דיני אינטרנט? פנו אל משרד עורכי הדין רונן בנדל ותקבלו מענה מקצועי ומפורט שמתאים למקרה הספציפי שלכם.

  קצת עליי:

  לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:

  077-4447503   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   לעורך דין וואצאפ
   דילוג לתוכן